Monobank розповів, як можна безготівково розрахуватись в ресторанах через його додаток

Monobank розповів, як можна розрахуватися в ресторанах без готівки за допомогою його нового додатку Shake to Pay. З допомогою цієї нової функції можна сплатити рахунок в ресторані без офіціанта, терміналу  і традиційного рахунку на папері.

Monobank розповів, як можна безготівково розрахуватись в ресторанах через його додаток - today.ua

За допомогою цього додатку клієнт може зісканувати QR-код або ввести номер столика безпосередньо в Shake to Pay, отримати рахунок на смартфон, додати до рахунку чайові і розрахуватись через monobank.

Принцип роботи Shake to Pay

Клієнт ресторану має відсканувати QR-код або номер столика в додатку monobank. Через Shake to Pay приходить рахунок від ресторану. Після цього клієнт підтверджує рахунок, додає чайові для офіціанта, який його обслуговував, та оплачує свої посиденьки в ресторані.

Monobank розповів, як можна безготівково розрахуватись в ресторанах через його додаток

У monobank вже й до цього існувала функція Shake to Pay. Вона дозволяє двічі потрясти смартфоном, щоб виявити у безпосередній близькості смартфони, в яких також відкриті додатки monobank. Таким чином активується функція р2р, яка дозволяє здійснити грошовий переказ між двома картками. Функція р2р – це грошові перекази між картками двох осіб, без посередництва третьої особи.

Як сплатити чайові персоналу

Додаток Shake to Pay дозволяє завантажити дані персоналу того чи іншого ресторану автоматично. Ці дані - ім'я офіціанта та номер його мобільного, потрібні для того, щоб відправити чайові конкретній людині, яка обслуговувала клієнта. При цьому чайові можна відправити йому на картку будь-якого банка.

А от чайові на спільну карту закладу, можна відправити лише на карту monobank. Ця спільна карта існує на випадок, якщо офіціант чомусь не заніс у базу даних свою картку.

У monobank є також окреме заохочення для офіціантів

Він заплатить бонус у розмірі 500 гривень кожному офіціанту після того, як його півсотні його клієнтів оплатять замовлення, які він обслуговував, через додаток Shake to Pay. Маленьке уточнення: це має бути 50 різних осіб, а не просто 50 замовлень.

До речі, цей додаток працює незалежно від того, в якому банку знаходиться рахунок ресторану. Він переказує гроші з картки monobank на рахунок у будь-якому іншому банку. Комісія з кожної транзакції становить 2%, а з чайових вона не береться зовсім.

Нагадаємо, у monobank розповіли алгоритм, як оформити отримання зарплати на його карту.

ДЖЕРЕЛОtehnofan
Затяжні магнітні бурі відбудуться в середині червня: поради лікарів допоможуть уникнути проблем зі здоров'ям
Метеозалежним українцям варто поберегтися, на Землю обрушиться затяжна магнітна буря, яка триватиме більше трьох днів. Лікарі розповіли, як захистити ...
Співачка Гайтана вперше відвела доньку в дитячий садочок
Українська співачка Гайтана поділилася з шанувальниками дуже хорошими новинами. Доля піднесла виконавиці три чудових “сюрпризи“. На своїй сторінці ...
Українцям розповіли, чому не можна зберігати пенсію на банківській картці
Більшість українців отримують пенсії на банківську картку, але не всі знають про те, що кошти на цій картці краще довго не зберігати. Виявляється, що ...
В Україні у пшеничне борошно додаватимуть домішки: навіщо це потрібно
В Україні у пшеничне борошно для населення додаватимуть домішки. Кажуть, це робитимуть задля зміцнення і збереження здоров'я українців. Таким чином хо...
Соломія Вітвіцька заговорила про материнство після гучного розлучення
Соломія Вітвіцька повернулася на роботу після тривалих травневих канікул в Грузії. Телеведуча приходила до тями після розлучення, і вже зараз спокійно...