Нова Пошта почала видавати українцям готівку: скільки грошей можна отримати за раз

Нова пошта відновила роботу своїх відділень по Україні. У відділеннях поштового оператора можна не лише отримати посилку, а й зняти з банківської картки гроші.

Нова Пошта почала видавати українцям готівку: скільки грошей можна отримати за раз - today.ua

Для цього потрібно звернутися до оператора Нової пошти та повідомити про бажання зняти готівку. Потім покажіть паспорт та піднесіть до терміналу банківську картку.

Гроші можна знімати виключно у національній валюті, і лише з карток українських банків. У цьому обмеження на видачу грошей визначаються самим банком, який видав картку, але не поштою.

Найближчими днями, з 5 по 8 березня, відділення у Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі та Львові працюватимуть з 8:00 до 18:00. Відділення в інших обласних та районних центрах працюють у воєнний час у будні – з 9:00 до 17:00, у суботу – з 9:00 до 18:00.

Якщо військова ситуація у якомусь районі чи місті України погіршується, то відділення Нової пошти закриваються.

Всю актуальну інформацію потрібно дізнаватись на карті, яка оновлюється щодня на сайті Нової пошти. Усі посилки, що знаходяться у відділеннях, зберігаються безкоштовно необмежений час.

У військовий час через Нову пошту можна надсилати гуманітарну допомогу по всій Україні. Будь-яка людина або організація з-за кордону може відправити одяг, теплі речі, військову амуніцію, медичне приладдя, медичні засоби та інші необхідні речі до тероборони та благодійних фондів країни.

Раніше повідомлялося, що Укрпошта відновила надсилання посилок за кордон.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua