Анастасія Приходько зі своєї вагітності зробила великий секрет. До останнього співачка приховувала, що взагалі носить під серцем малюка. Тільки після його появи на світ артистка підтвердила, що стала мамою, проте ні стать, ні ім'я не розкривала.
![Анастасія Приходько народила хлопчика: колега співачки розсекретила стать дитини Анастасія Приходько народила хлопчика: колега співачки розсекретила стать дитини - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/04/pryhodko-e1618132756565-768x666.jpg)
Щодня Анастасія Приходько ділитися з шанувальниками подробицями своєї вагітності, розповідаючи про всі нюанси. Також артистка ініціювала відповіді на питання шанувальників про становище і її особисте життя.
Цікаво те, що стать дитини розсекретила не новоспечена матуся, а її колега. У коментарях під знімком, на якому Анастасія зображена з новонародженим малюком на руках, Оля Полякова написала: "Хлопчисько. Вітаю крихітко! Ура!" А Приходько відповіла: "Спасибі тобі велике". Сьогодні зірка показала, як вона виглядала на останніх місяцях вагітності. В особистому акаунті в Інстаграм артистка опублікувала фотографію, на якій постала в пухнастому светрі зі спущеною лінією плечей. Настя виглядає дуже ніжною, обіймаючи руками вагітний живіт. У підписі зірка зазначила, що попереднє її вагітне фото викликало резонанс. Хтось її вітав, хтось обурювався, а хтось взагалі не зрозумів.
"Я люблю бути різною і головне, хочу і МОЖУ собі це дозволити, не соромлячись своїх самовиражень. Ось тут я дуже мила і теж собі подобаюся. У мені живе Нове життя, моє серце б'ється в такт з маленьким сердечком малюка. Ну, хіба це не дуже добре?" - поцікавилася у шанувальників Анастасія Приходько.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, з яких Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
У співачки є двоє старших дітей: дівчинка Нана від першого шлюбу і син Гордій.