“Нова пошта“ випустила першого в світі робота-бібліотекаря

Один з найбільших українських перевізників Нова пошта випустив унікального робота НП Лукаш. Робот «працює» бібліотекарем на першому поверсі Українського дому в рамках мистецького проекту «Леся Українка: 150 імен».

“Нова пошта“ випустила першого в світі робота-бібліотекаря - today.ua

Робот НП Лукаш швидко і безпомилково підбере художні твори для будь-якого користувача. Для цього потрібно відсканувати QR-код, завантажений додаток запропонує користувачеві відповісти на 4 простих питання. Робот Нової пошти проаналізує отримані відповіді і на їх основі підбере книгу під смаки та інтереси кожної людини.

У візку НП Лукаша можна взяти рекомендовану книгу і почитати в комфортній лаунж-зоні. Відвідувачі залишають прочитані книги на столах, а робот їх потім знову збирає в свій візок.

“Нова пошта“ випустила першого в світі робота-бібліотекаря У Новій пошті пояснили, що робот НП Лукаш був створений на базі роботів, які працюють на складах перевізника, забезпечуючи логістичну автоматизацію. Роботи Нової пошти вельми витривалі, вони здатні перевозити вантажі вагою близько 300 кг.

Для виставки-експозиції на честь Лесі Українки фахівці Нової пошти і агентства Postmen вдосконалили стандартного робота, «навчили» його комунікувати з відвідувачами за допомогою гаджетів і підбирати для них цікаві твори.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Нова пошта змінила правила упаковки посилок. Що потрібно знати клієнтам перевізника?