Прогноз погоди на травневі свята: в Україну йде потепління, деякі області заллють дощі

В першій декаді травня українці відзначатимуть три свята поспіль. Це Першотравень, Великдень і День Перемоги. У цей період багато хто планує поїздки за місто або подорож, а також нерідко влаштовують пікніки на природі. Однак синоптики попереджають, що погода не завжди буде радувати теплом, в деяких регіонах очікується похолодання, пройдуть зливи і грози.

Прогноз погоди на травневі свята: в Україну йде потепління, деякі області заллють дощі - today.ua

У суботу, 1 травня, по всій Україні температура повітря сягатиме +18 ... +24 градуси, однак в східних, південних і західних областях пройдуть зливи з грозами.

На Великдень, 2 травня, тепла погода збережеться. Дощовий фронт зміститься на північ, зливи і грози прогнозуються на північному заході, в центрі і на півночі України. Прогноз погоди на травневі свята: в Україну йде потепління, деякі області заллють дощі За попередніми прогнозами синоптиків, в період з 4 по 7 травня очікується нетривалий період похолодання. У деяких регіонах можливі нічні заморозки.

Починаючи з 8 травня в Україну повернеться тепло, на День Перемоги метеорологи прогнозують похмуру, але теплу погоду.

Дізнайтеся також, прогноз погоди на весь травень 2021 в Україні. Метеорологи розповіли про погоду для всіх регіонів країни.