Словенія відкрила кордони для туристів з України, але з умовами

Словенія дозволила в'їзд для туристів з України. Однак доведеться виконати ряд умов. Крім того, уряд держави оприлюднив список вакцин, які визнають в Словенії.

Словенія відкрила кордони для туристів з України, але з умовами - today.ua

Тимчасовий в'їзд на територію Словенії дозволений для громадян України. Під час перетину кордону необхідно надати негативний ПЛР-тест, сертифікат про вакцинацію від коронавіруса. Також можна пред'явити завірену довідку про одужання від коронавірусної хвороби.

На сайті Міністерства закордонних справ України повідомляється, що українці не більше ніж за 72 години до перетину кордону Словенії повинні пройти ПЛР-тестування і отримати негативний результат. Також для поїздки до Словенії можна надати документ про негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірус SARS-CoV-2 (не більше ніж за дві доби до перетину кордону).

Словенія відкрила кордони для туристів з України, але з умовами Важливо знати, що далеко не всі вакцини європейські держави вважають ефективними. Словенія визнає такі препарати: CoviShield (Serum Institute of India/AstraZeneca), Vaxzevria (AstraZeneca), Moderna, Comirnaty/Pfizer-BioNTech, Janssen (Johnson & Johnson), російську вакцину "Супутник V", Сoronavac/Sinovac-Biotech і Sinopharm.

До речі, відправитися на відпочинок до Словенії можна без очікування офіційної відпустки. У серпні українці отримають "довгі" вихідні, чудовий шанс відправитися в коротку подорож за новими враженнями, оздоровленням та релаксом.