У МОЗ розповіли, коли настане пік пандемії коронавіруса в Україні

Глава МОЗ Максим Степанов заявив, що найважчий період епідемії коронавіруса в Україні ще не настав. Згідно з прогнозами відомства, ситуація буде погіршуватися з кожним днем ...

У МОЗ розповіли, коли настане пік пандемії коронавіруса в Україні - today.ua

Міністр охорони здоров'я України впевнений, що пік чергової хвилі коронавіруса продовжуватиметься до середини квітня поточного року. При цьому, медична система вже працює на межі можливостей, найбільша завантаженість ліжок з киснем, призначених для порятунку життів пацієнтів з Ковід-19, зараз спостерігається в столиці. У лікарнях міста зайнято понад 80 відсотків ліжок.

«Думаю, у нас буде такий важкий період до середини квітня - 100%», - розповів Степанов в ефірі одного з українських телеканалів.

Завдяки введенню строгих карантинних обмежень, стабілізувати ситуацію вдалося в Закарпатті, а також в Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Міністр висловив упевненість, що Івано-Франківська область скоро буде переведена в «жовту» карантинну зону.

У МОЗ розповіли, коли настане пік пандемії коронавіруса в Україні Відзначимо, що на ранок п'ятниці, 26 березня, в Україні зафіксовано абсолютний антирекорд за кількістю нових випадків коронавіруса. За останню добу захворіли понад 18 тисяч осіб. Найгірша ситуація спостерігається в Дніпропетровській, Одеській та Львівській областях.

На «передовій» боротьби з пандемією коронавіруса знаходяться лікарі і медсестри. У МОЗ пообіцяли підвищити українським медпрацівникам зарплату.