Коронавірус загнав Прикарпаття в “червону“ зону: як працюватиме Буковель

Незважаючи на те, що Прикарпаття потрапляє в "червону" зону через спалах коронавірусу, гірськолижний курорт Буковель продовжуватиме працювати. Однак у роботі закладів громадського харчування передбачені обмеження.

Коронавірус загнав Прикарпаття в “червону“ зону: як працюватиме Буковель - today.ua

Коронавірус нікуди не подівся, і в Україні з понеділка, 22 лютого, буде відновлено адаптивний карантин, однак люди втомилися боятися і стали активніше виїжджати на відпочинок. Цієї зими справжній бум спостерігається в Буковелі. Українці та громадяни сусідніх країн охоче їдуть туди покататися на лижах і відпочити.

Поки багато європейських гірськолижних курортів не приймають відвідувачів, в Буковелі гостинно відкривають двері усім бажаючим. Однак Івано-Франківщина, через спалах коронавірусу, з наступного тижня потрапляє в "червону зону" з усіма витікаючими звідти обмеженнями.

Принаймні, на найближчий тиждень в області знову заборонять роботу всіх ТРЦ, будуть закриті всі непродовольчі ринки, магазини і спортзали. Школу відвідуватимуть лише учні початкових класів. Усіх решту переводять на дистанційне навчання.

Коронавірус загнав Прикарпаття в “червону“ зону: як працюватиме Буковель Але Буковель буде, як і раніше, приймати відпочиваючих, повідомили в обласному управлінні Держспоживслужби. Працюватимуть готелі, підйомники і гірськолижні траси, але всі кафе і ресторани будуть закриті для "посиденьок". Заклади громадського харчування працюватимуть лише на винос їжі.

Якщо у вартість проживання в готелі входить сніданок, то сніданок в кафе або ресторані при готелі не буде вважатися порушенням. А обід і вечерю або повинні доставляти постояльцям в їхні номери, або просто продавати на винос.

Нагадаємо, з понеділка, 22 лютого, в Україні повертають адаптивний карантин. Вся країна, крім Івано-Франківської області, буде жити за правилами "жовтої" зони. Прикарпаття, через спалах коронавірусу, відразу потрапило в "червону".

ДЖЕРЕЛОubr.ua