Постачальник розповів, як можна зменшити плату за електроенергію

Плата за електроенергію може бути набагато нижчою, якщо встановити у себе в будинку так звані розумні розетки, які дозволять оптимально витрачати електрику, а заодно убезпечать житло від непередбачених випадків.

Постачальник розповів, як можна зменшити плату за електроенергію - today.ua

Ймовірно, в усіх траплялися сумніви з приводу не вимкненої праски, електрообігрівача або ж просто через лампочки, яка буде весь день "мотати електрику", поки забудькуватих господарів немає вдома. У кращому випадку це загрожує зайвими кіловатами, які доведеться оплачувати. У гіршому - в будинку може виникнути пожежа через забутий включений електроприлад.

Розумні розетки допоможуть убезпечити житло, не мучитися сумнівами, коли ви не вдома, а також скоротити витрату електрики і плату за електроенергію, розповіли у енергопостачальника YASNO.

Розумну розетку можна запрограмувати на будь-який алгоритм роботи. Вона може вмикатися або вимикатися в той час, на який ви її запрограмуєте.

Що дає програмована розетка:

  • Можна програмувати найбільш енергоємні прилади на нічне включення. Наприклад, включати у нічний час електрообігрів або нагрів води у бойлері. Можна також заряджати вночі всі прилади, що вимагають підзарядки. Все це, звичайно, доречно, якщо у вас встановлений зонний лічильник, який розділяє тариф на денний і нічний.

Постачальник розповів, як можна зменшити плату за електроенергію

  • Розумні розетки можна програмувати на вимикання електроприладів, коли господарі не вдома. Це також допоможе істотно скоротити плату за електроенергію.
  • Можна убезпечити будинок від грабіжників, запрограмувавши, наприклад, торшер вмикатися і вимикатися у певний час. Так буде створюватися ілюзія, що в будинку хтось є.

Розумні розетки бувають у різному виконанні:

  • з механічним добовим таймером;
  • з цифровим тижневим таймером;
  • з можливістю дистанційного керування через додаток у смартфоні.

Причому, як зазначають постачальники такої побутової техніки, такі розетки прості у використанні, і взаємодіяти з ними легко навчиться людина будь-якого віку.

Нагадаємо, тариф на електроенергію може вирости в кілька разів вже з 1 квітня. Адже 31 березня закінчується термін дії спеціальних зобов'язань, за якими побутовим споживачам повинні постачати електроенергію за ціною, нижчою за ринкову.