Постачальник розповів, як можна зменшити плату за електроенергію

Плата за електроенергію може бути набагато нижчою, якщо встановити у себе в будинку так звані розумні розетки, які дозволять оптимально витрачати електрику, а заодно убезпечать житло від непередбачених випадків.

Постачальник розповів, як можна зменшити плату за електроенергію - today.ua

Ймовірно, в усіх траплялися сумніви з приводу не вимкненої праски, електрообігрівача або ж просто через лампочки, яка буде весь день "мотати електрику", поки забудькуватих господарів немає вдома. У кращому випадку це загрожує зайвими кіловатами, які доведеться оплачувати. У гіршому - в будинку може виникнути пожежа через забутий включений електроприлад.

Розумні розетки допоможуть убезпечити житло, не мучитися сумнівами, коли ви не вдома, а також скоротити витрату електрики і плату за електроенергію, розповіли у енергопостачальника YASNO.

Розумну розетку можна запрограмувати на будь-який алгоритм роботи. Вона може вмикатися або вимикатися в той час, на який ви її запрограмуєте.

Що дає програмована розетка:

  • Можна програмувати найбільш енергоємні прилади на нічне включення. Наприклад, включати у нічний час електрообігрів або нагрів води у бойлері. Можна також заряджати вночі всі прилади, що вимагають підзарядки. Все це, звичайно, доречно, якщо у вас встановлений зонний лічильник, який розділяє тариф на денний і нічний.

Постачальник розповів, як можна зменшити плату за електроенергію

  • Розумні розетки можна програмувати на вимикання електроприладів, коли господарі не вдома. Це також допоможе істотно скоротити плату за електроенергію.
  • Можна убезпечити будинок від грабіжників, запрограмувавши, наприклад, торшер вмикатися і вимикатися у певний час. Так буде створюватися ілюзія, що в будинку хтось є.

Розумні розетки бувають у різному виконанні:

  • з механічним добовим таймером;
  • з цифровим тижневим таймером;
  • з можливістю дистанційного керування через додаток у смартфоні.

Причому, як зазначають постачальники такої побутової техніки, такі розетки прості у використанні, і взаємодіяти з ними легко навчиться людина будь-якого віку.

Нагадаємо, тариф на електроенергію може вирости в кілька разів вже з 1 квітня. Адже 31 березня закінчується термін дії спеціальних зобов'язань, за якими побутовим споживачам повинні постачати електроенергію за ціною, нижчою за ринкову.

Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва стали батьками та розсекретили стать дитини
Альбіна Джанабаєва народила дитину через 5 днів після свого 42-го дня народження. Валерій Меладзе повідомив фанатам прекрасні новини та публічно зізна...
Вчителів в Україні вакцинують препаратом CoronaVac: хто отримає щеплення першими
C 12 квітня в Україні стартувала вакцинація від коронавіруса китайським препаратом CoronaVac (Sinovac). У МОН повідомили, що певну кількість доз виділ...
В Україні збільшився розмір субсидій на оплату послуг ЖКГ
У Міністерстві соціальної політики України відзвітували про збільшення розміру субсидій на оплату послуг ЖКГ в березні поточного року. Найвищі виплати...
Вкладникам «Ощадбанку» в разі банкрутства установи можуть не відшкодувати вклади в повному обсязі
Вкладники «Ощадбанку» багато років були на 100 відсотків застраховані від банкрутства фінустанови, оскільки держава гарантувала повернення вкладів у п...
У “Нафтогазі“ назвали п'ять головних переваг річного тарифу на газ
У НАК «Нафтогаз України» розповіли про головні переваги нового річного тарифу на газ для населення, який отримав назву «Фіксований». Українцям не т...