Російська вакцина від коронавірусу в Україні заборонена офіційно

Російська вакцина від коронавірусу заборонена до ввезення, реєстрації та вживання на території України. Таку постанову підписав глава Кабміну Денис Шмигаль.

Російська вакцина від коронавірусу в Україні заборонена офіційно - today.ua

"Реєстрація вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, під зобов'язання для екстреного медичного застосування, розробку і/або виробництво яких здійснено в державі, визнаній Верховною радою державою-агресором, забороняється ", - йдеться в документі.

При цьому вакцина від коронавірусу, що надходить від інших виробників, буде перевірятися на справжність, сказано в постанові. Цим буде займатися Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України. Ця ж установа при реєстрації буде оцінювати ефективність вакцин, що надходять в Україну.

Російська вакцина від коронавірусу в Україні заборонена офіційно Нагадаємо, однією з перших в Україні з'явиться вакцина виробництва китайської компанії Sinovac. При цьому, як з'ясувалося, до постачань цієї вакцини вже є питання. Зокрема, за ціною препарату. Як повідомив учора, 10 лютого, Telegram-канал "Шептун", в махінаціях з вакцинами НАБУ запідозрило главу МОЗ Максима Степанова. Російська вакцина від коронавірусу в Україні заборонена офіційно Інший Telegram-канал, "Легітимний", розкриває подробиці угоди. Виявляється, вакцину закуповують за ціною 17,85 долара за дозу через фірму-посередника. При цьому реальна вартість цієї вакцини 13-14 доларів. Тобто, на кожній дозі "навар" становить близько 4 доларів. Російська вакцина від коронавірусу в Україні заборонена офіційно Нагадаємо, вакцина від коронавірусу може бути небезпечна для людей з деякими хронічними захворюваннями. Зокрема, медики називають алергіків.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua