Сьогодні ввечері почнеться сильна магнітна буря: що потрібно зробити в першу чергу

Завтра, 6 березня, на жителів планети чекає магнітна буря. За існуючою дев'ятибальною шкалою її потужність оцінюють приблизно у 5 балів. Звичайно, це не найпотужніше геомагнітне збурення, яке доводилося переживати жителям Землі, проте і така буря може добряче попсувати наші судини і нерви.

Сьогодні ввечері почнеться сильна магнітна буря: що потрібно зробити в першу чергу - today.ua

Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця попереджає, що геомагнітні збурення будуть відчуватися вже сьогодні ввечері. У багатьох людей може погіршитися самопочуття, з'явитися відчуття тривоги і змінитися емоційний фон.

Ця магнітна буря буде нетривалою, але доволі відчутною. Вона досягне піку на ніч. Саме вночі, вже 6 березня, і вранці магнітосфера Землі буде найбільш збуджена.

Метеочутливим людям нікуди не подітися від цієї проблеми. Тому варто тримати на контролі своє самопочуття і подбати про те, щоб подолати цю космічну негоду з мінімальними наслідками для себе.

Крім стрибків артеріального тиску і підвищеної збудливості, у багатьох людей можуть спостерігатися головні болі і проявитися підвищена втома. Запаморочення і шум у вухах - з тієї ж "опери". У багатьох також може проявитися безсоння.

Сьогодні ввечері почнеться сильна магнітна буря: що потрібно зробити в першу чергу Менш типові симптоми, які можуть виникнути при магнітній бурі, також ігнорувати не варто. До них відносяться напади нудоти, болі в м'язах, незрозуміле почуття тривоги або, навпаки, повна байдужість до усього.

Що потрібно зробити

  • Звичайно, в першу чергу слід подбати про те, щоб у вас під рукою були всі "серцеві" препарати, які ви зазвичай вживаєте. Навіть якщо ви не належите до груп ризику, подбайте про те, щоб в будинку було хоч щось, чим можна зняти напад раптової гіпертонії.
  • Крім того, варто також подбати про седативні препарати. Звичайно, краще, якщо вони будуть м'якого впливу - на травах. Заваріть собі на ніч м'ятний чай і випийте його перед сном.
  • Увечері, незадовго до сну, дуже непогано було би прогулятися і подихати весняним повітрям. Правда, в Україну знову прийшло похолодання, але навіть думка про весну здатна зігріти і підбадьорити.
  • Не забувайте про тих, хто поруч із вами. Можливо, близькі люди потребують вашої турботи і співчуття більше, ніж медичних препаратів. Адже іноді добре слово і прояв любові може зробити більший ефект, ніж найбільш "просунуті" ліки.

На жаль, це не остання в березні магнітна буря. Нам доведеться пережити в цьому місяці ще сильнеше і триваліше геомагнітне збурення.

ДЖЕРЕЛО tesis.lebedev.ru
В Україні збільшився розмір субсидій на оплату послуг ЖКГ
У Міністерстві соціальної політики України відзвітували про збільшення розміру субсидій на оплату послуг ЖКГ в березні поточного року. Найвищі виплати...
Вкладникам «Ощадбанку» в разі банкрутства установи можуть не відшкодувати вклади в повному обсязі
Вкладники «Ощадбанку» багато років були на 100 відсотків застраховані від банкрутства фінустанови, оскільки держава гарантувала повернення вкладів у п...
У “Нафтогазі“ назвали п'ять головних переваг річного тарифу на газ
У НАК «Нафтогаз України» розповіли про головні переваги нового річного тарифу на газ для населення, який отримав назву «Фіксований». Українцям не т...
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 15 квітня: Павло Глоба вважає день вдалим для реалізації цілей
Знаменитий астролог дав прогноз для всіх знаків Зодіаку на четвер, 15 квітня. Павло Глоба впевнений, що людей, які чогось прагнуть, буде супроводжуват...
ПриватБанк і Monobank будуть автоматично списувати гроші з рахунків боржників
У Приватбанку і Monobank будуть автоматично списувати гроші з рахунків клієнтів на вимогу державних і приватних виконавців. Йдеться про клієнтів банкі...