В Україні можуть знову ввести локдаун через коронавірус, - Шмигаль

В Україні почалася третя хвиля коронавірусу. Через це в країні можуть знову ввести локдаун. Про це розповів у ході прес-конференції прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

В Україні можуть знову ввести локдаун через коронавірус, - Шмигаль - today.ua

Третя хвиля коронавірусу взяла розбіг з Івано-Франківської області. Саме там в лютому стала масово рости чисельність хворих на COVID-19. Епідеміологи пов'язують це з тим, що Прикарпаття було відкритое для туристів у той час, поки майже всі європейські гірськолижні курорти були закриті на карантин. У нас же в Буковелі, незважаючи на локдаун, панували гостинність і привітність. Туди пускали і внутрішніх, і зарубіжних туристів. Незабаром після цього в Івано-Франківській області почався спалах коронавірусу.

Слідом за Івано-Франківською областю швидко стала прибувати кількість хворих на Буковині та в інших західних областях. Незабаром спалахнуло і в столиці.

Таким чином, якщо ситуація із захворюванням буде й надалі поглиблюватись, то, не виключено, в Україні доведеться знову вводити новий локдаун, каже прем'єр-міністр.

В Україні можуть знову ввести локдаун через коронавірус, - Шмигаль

"Якщо ситуація буде погіршуватися, якщо ми будемо бачити, що медицина не справляється, то, напевно, у нас не буде іншого виходу, ніж введення жорсткого карантину такого типу, який ми вже переживали. Я б дуже цього не хотів", - заявив Денис Шмигаль.

Таким чином, незважаючи на розпочатий процес вакцинації, коронавірус поки не здає в Україні своїх позицій. Тому розслаблятися не варто: потрібно продовжувати носити маски, неухильно дотримуватися правил особистої гігієни і дотримуватися інших карантинних обмежень. Інакше нового локдауна не уникнути.

Нагадаємо, у деяких українців, щеплених індійською вакциною, з'явилися побічні ефекти. Правда, вони не виходять за рамки тих, які передбачені інструкцією до препарату.

ДЖЕРЕЛОpravda.com.ua