Вакцинація від коронавірусу: Зеленський пообіцяв скасувати ряд заборон для щеплених громадян

Автор: Марченко Любов

Люди, яким зроблять вакцинацію від коронавіруса, отримають більше свободи. Для них будуть скасовувати карантинні обмеження. Те ж саме стосується і тих, хто вже перехворів на коронавірус. Про це заявив президент Володимир Зеленський, який взяв участь у форумі "Украіна 30".

Вакцинація від коронавірусу: Зеленський пообіцяв скасувати ряд заборон для щеплених громадян - today.ua

"Ми будемо, як держава, скасовувати заборони для людей, які вакцинуються або перехворіли COVID-19", - заявив він.

Зокрема, він сказав, що людям, які пройдуть вакцинацію від коронавірусу, буде простіше подорожувати по світу і взагалі виїжджати за кордон.

Вакцинація від коронавірусу: Зеленський пообіцяв скасувати ряд заборон для щеплених громадян При цьому, які ще преференції отримають щеплені від CОVID-19 і ті, що перехворіли на нього, громадяни, Володимир Зеленський уточнювати не став.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Незрозуміло також, яким буде механізм відновлення в свободах тих, хто щеплений. Зокрема, чи зможуть вони без масок відвідувати громадські місця? Адже медики кажуть, що вакцинація від коронавірусу захищає, перш за все, того, кому зробили щеплення, а не тих, хто його оточує. Тобто, щеплена людина може бути заразною, однак переносити захворювання або в легкій формі, або зовсім безсимптомно.

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що перша партія безкоштовної вакцини від коронавируса надійде в Україну вже наприкінці лютого.