“Ощадбанк“ відкрив центри з видачі кредитів на нерухомість по всій Україні

Іпотека тепер стане доступнішою для жителів багатьох регіонів України. "Ощадбанк" відкрив відразу 12 іпотечних центрів у десяти містах України, повідомляє прес-служба банку.

“Ощадбанк“ відкрив центри з видачі кредитів на нерухомість по всій Україні - today.ua

Однак це лише початок, кажуть у прес-релізі. В перспективі "Ощадбанк" планує відкрити такі центри з оформлення та видачі іпотеки в усіх обласних центрах та інших великих містах нашої країни. Загалом, будуть функціонувати 35 таких іпотечних центрів. Банкіри сподіваються, що це зробить іпотеку доступнішою для людей.

Всі іпотечні центри відкриті на базі вже діючих відділень "Ощадбанку" у містах: нічого будувати і відкривати заново не довелося.

У чому перевага іпотечних центрів "Ощадбанку"

У них зосереджені всі етапи проходження угоди по іпотечному кредиту. Клієнтам не потрібно бігати по різних кабінетах, щоб заручитися необхідними довідками і документами. Люди приходять у такий центр і отримують іпотечний кредит, так би мовити, під ключ. “Ощадбанк“ відкрив центри з видачі кредитів на нерухомість по всій Україні

"Всі етапи операції проходять в одній локації - надання кредиту, послуги нотаріуса, перевірка, конвертація і перерахунок грошей, проведення всіх банківських операцій. Кожну кредитну угоду супроводжує персональний менеджер", - пишуть в інформації від банку.

Банк також бере на себе перевірку даних, як на покупця квартири, так і на продавця, тим самим мінімізуючи можливість шахрайства з тієї чи іншої сторони.

За 2020 рік за рахунок іпотеки від "Ощадбанку" обзавелися житлом понад 1300 українських сімей. Однак тепер, із відкриттям іпотечних центрів, володарів нового житла стане набагато більше, сподіваються в "Ощадбанку".

Нагадаємо, в Україні стартувала програма пільгової іпотеки за ставкою 7%. Уряд уже в цьому році має намір виділити на реалізацію цієї програми 5 мільярдів гривень.

ДЖЕРЕЛОepravda.com.ua