Зеленський назвав категорію громадян, яких змусять пройти вакцинацію від коронавірусу

Президент Володимир Зеленський назвав категорію громадян, для яких вакцинація від коронавірусу буде обов'язковою. У той час, як для багатьох українців вона буде добровільною, ці люди будуть проходити її в обов'язковому порядку. Про це гарант говорив на всеукраїнському форумі "Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді".

Зеленський назвав категорію громадян, яких змусять пройти вакцинацію від коронавірусу - today.ua

Йдеться про людей, які працюють на державу. Для них вакцинація від коронавірусу, за невеликим винятком, буде обов'язковою.

Звичайно, в першу чергу, мусять пройти вакцинацію від коронавірусу медики, які працюють з "ковідними" хворими, адже в них ризик зараження найбільш високий. Якщо ж вони не хочуть робити щеплення, то нехай шукають собі роботу в інших відділеннях і лікарнях, заявив Зеленський.

"Масово в школах, в університетах, в лікарнях, я вважаю, має бути. Кабмін знає мою думку. Вони повинні розробити цю програму. Я вважаю, що це правильно. Крім приватних структур та інших ситуацій - з ними буде складніше", - повідомив президент.

Зеленський назвав категорію громадян, яких змусять пройти вакцинацію від коронавірусу Однак і в приватних школах потрібно буде переконати вчителів і дітей в необхідності вакцинації від коронавірусу. Адже саме діти, які самі переважно переносять цю недугу легко, можуть принести її старшим членам сім'ї, для яких коронавірус може стати фатальним.

Виняток буде зроблено лише для тих, хто страждає на алергічні захворювання, або у кого є конкретні медичні протипоказання до вакцинації.

Нагадаємо, Зеленський також пообіцяв, що громадяни, які пройшли вакцинацію від коронавірусу, матимуть більше свободи. Зокрема, їм не доведеться дотримуватися деяких карантинних обмежень.

ДЖЕРЕЛОglavcom.ua