Туреччина закривається на жорсткий карантин: що загрожує українським туристам

Автор: Лобанова Єлизавета

Туреччина закривається на жорсткий карантин з 29 квітня по 17 травня через погіршення епідеміологічної ситуації в країні. При цьому, локдаун не поширюватиметься на українських туристів, на відміну від туристів з Росії.

Туреччина закривається на жорсткий карантин: що загрожує українським туристам - today.ua

У Туреччині найближчим часом планується завершення вакцинації персоналу туристичної сфери.

Карантин торкнеться місцевих жителів. Громадський транспорт можна буде заповнювати максимум до половини. Всі поїздки між містами можна буде здійснювати тільки при наявності дозволу. Навчання в усіх освітніх установах, в тому числі дитячих садках, припиниться. У неділю не працюватимуть ринки, а в інші дні - тільки в окремі години.

На іноземців, які приїхали до Туреччини як туристи, обмеження розповсюджуватись не будуть. Для туристів працюватимуть магазини (але тільки до 17:00), готелі, громадський транспорт і музеї. Туреччина закривається на жорсткий карантин: що загрожує українським туристам Туристи зможуть відвідати всі визначні пам'ятки без обмежень, за винятком тих місць, які закриті в Рамадан.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Всім туристам, які планують найближчим часом їхати до Туреччини, треба обов'язково заповнювати спеціальну електронну форму на урядовому сайті, де вказувати місце проживання, дати приїзду і виїзду з країни. Таким чином турист отримує HES-код. До цього коду прив'язують транспортну карту і вас пустять в транспорт. З цим же кодом пускають в музеї.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Турки планують за рахунок жорсткого карантину знизити захворюваність в країні, так як попереду туристичний сезон і не хочеться його втратити.

Раніше повідомлялося, що в Україні подешевшають авіаквитки приблизно на 10%.