У Viber з'являться мегапопулярні фільтри Snapchat

Автор: Шевченко Лилия

Viber і Snap уклали партнерську угоду, тепер спілкування в месенджері стане ще більш захоплюючим і яскравим. Стало відомо, коли на території України в Viber з'являться популярні фільтри з доповненою реальністю Snapchat.

У Viber з'являться мегапопулярні фільтри Snapchat - today.ua

Українці зможуть в Viber використовувати мегапопулярні фільтри Snapchat. Маски тварин та різних персонажів, які дозволяють створити атмосферу доповненої реальності, вже з'явилися на панелі інструментів у жителів ЄС, США, Мальдів, Австралії та Японії. Восени українці також зможуть постати перед друзями в месенджері в незвичайному віртуальному образі.

Завдяки співпраці зі Snap, в Viber з'являться інструменти Вitmoj, CreativeKit і CameraKit. Вони будуть доступні всім користувачам месенджера і дозволять доповнити тексти і відео AR-зображеннями.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На першому етапі жителі України отримають доступ до тридцяти нових фільтрів Snapchat, ближче до новорічних свят кількість дивовижних образів обіцяють довести до трьох сотень. У Viber з'являться мегапопулярні фільтри Snapchat За словами менеджера по налагодженню партнерських зв'язків департаменту Snap Inc. Еліота Соломона, співпраця з Viber буде виграшною і корисною для обох компаній. А користувачі отримають масу "можливостей для самовираження".

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Дізнайтеся також, як громадяни України можуть оформити страховку через Viber для поїздок за кордон.