У Viber з'являться мегапопулярні фільтри Snapchat

Viber і Snap уклали партнерську угоду, тепер спілкування в месенджері стане ще більш захоплюючим і яскравим. Стало відомо, коли на території України в Viber з'являться популярні фільтри з доповненою реальністю Snapchat.

У Viber з'являться мегапопулярні фільтри Snapchat - today.ua

Українці зможуть в Viber використовувати мегапопулярні фільтри Snapchat. Маски тварин та різних персонажів, які дозволяють створити атмосферу доповненої реальності, вже з'явилися на панелі інструментів у жителів ЄС, США, Мальдів, Австралії та Японії. Восени українці також зможуть постати перед друзями в месенджері в незвичайному віртуальному образі.

Завдяки співпраці зі Snap, в Viber з'являться інструменти Вitmoj, CreativeKit і CameraKit. Вони будуть доступні всім користувачам месенджера і дозволять доповнити тексти і відео AR-зображеннями.

На першому етапі жителі України отримають доступ до тридцяти нових фільтрів Snapchat, ближче до новорічних свят кількість дивовижних образів обіцяють довести до трьох сотень. У Viber з'являться мегапопулярні фільтри Snapchat За словами менеджера по налагодженню партнерських зв'язків департаменту Snap Inc. Еліота Соломона, співпраця з Viber буде виграшною і корисною для обох компаній. А користувачі отримають масу "можливостей для самовираження".

Дізнайтеся також, як громадяни України можуть оформити страховку через Viber для поїздок за кордон.