Українцям збільшили штрафи за помилковий виклик “швидкої“, поліції і аварійних служб

За завідомо хибний виклик "швидкої допомоги", а також поліції або аварійних служб українці заплатять зі своїх кишень штраф від 50 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Відповідний Закон вступив в силу в суботу, 17 квітня.

Українцям збільшили штрафи за помилковий виклик “швидкої“, поліції і аварійних служб - today.ua

Тепер телефонних хуліганів почнуть карати за неправдиві виклики по всій строгості закону. Якщо раніше штраф становив від 51 до 119 гривень за один такий виклик, то з квітня потрібно заплатити від 850 до 3400 гривень.

Також в Україні посилили штрафи за невиконання приписів, розпоряджень та постанов посадових осіб центрального органу виконавчої влади щодо державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Українцям збільшили штрафи за помилковий виклик “швидкої“, поліції і аварійних служб

Посадових осіб і фізичних осіб-підприємців тепер будуть штрафувати за порушення правил пожежної безпеки на суми від 1700 до 3400 гривень.

Штрафи за повторне порушення протягом року також зросли - від 200 до 300 мінімалок, тобто від 3400 до 5100 гривень.

Також в Україні хотіли ввести штрафи за порушення режиму самоізоляції людей, які контактували з коронавірусними хворими. Але Верховна Рада 13 квітня провалила дане голосування, на щастя для багатьох. Штрафувати громадян пропонувалося від 3,4 до 8,5 тис. гривень.

Нагадаємо, в Києві почали активно штрафувати водіїв за паркування у дворах.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua