Псевдонім репера, торговий центр у Дубаї та дружина українка: інтерв'ю з молодим мільйонером з Маямі

Умід Бадрутдінов, або Умастар – ім'я, поки незнайоме українцям. Але так буде не завжди. 27-річний бізнесмен з Маямі планує інвестувати в інфраструктуру України чималі кошти.

Псевдонім репера, торговий центр у Дубаї та дружина українка: інтерв'ю з молодим мільйонером з Маямі - today.ua

– Ума, коли ти вперше приїхав до Києва?

– Вперше я приїхав просто так, як турист, у 2015 році. Спускаючись по трапу літака, вже почав відчувати щось рідне, дуже близьке. А потім закохався в Київ. Ваша столиця – це якесь неймовірне місце сили, безумовно, мене заряджає!

– Твоя дружина – українка. Ви тоді познайомилися?

– О ні (сміється). Історія нашого знайомства навіть трохи містична. Пам'ятаєш соцмережу ASK.fm? Я був там досить популярним користувачем, мав багато передплатників з України, тож мені стало цікаво приїхати й подивитися, що таке Київ.

Нічого не очікував від поїздки, але тільки-но потрапив на українську землю – раптом затягнуло. От недарма кажуть: побачив Київ раз – і все: він назавжди у твоєму серці (сміється).

– А з дружиною ж як познайомився?

– В інстаграмі, вже після повернення з Києва. Гарна українка спілкувалася вкрай неохоче, я це помітив і перестав писати, хоча вона мені на той момент дуже сподобалася. За 5 років заходжу в інстаграм, дивлюся перегляди сторіз і бачу дуже знайоме обличчя. І пригадую: це ж та сама панночка, яка мене колись відшила! Я написав їй, та вона мене відразу й не впізнала (сміється).

От тоді ми познайомилися заново. Ось так, на все свій час. Ми вважаємо, що Всесвіт дав нам другий шанс з'єднатися через стільки років.

– Переїжджати в Україні не плануєте?

– Не знаю поки щодо переїзду, але будинок в Києві я придбав. І хочу вкладати певні кошти у вашу країну. Я абсолютно впевнений, що в України колосальний потенціал, тому тільки-но завершимо проєкт в Дубаї, подумаємо щодо України, щось створимо обов'язково!

– Який проєкт у Дубаї?

– Я та мій партнер інвестуємо в будівництво торгового центру в Дубаї, у славетному Creek Tower. Проєкт реально монументальний, заввишки майже кілометр, на 100 м вищий за Бурдж-Халіфа.

– Як називається ваш торговий центр?

– Не визначилися з назвою, обговорюємо.

– Українські бренди будуть представлені?

– Усі вагомі світові бренди будуть представлені. Якщо в Україні є такі, чому ні?

– Скільки тобі було років, коли ти заробив перший мільйон доларів?

– 23 роки. Але, чесно кажучи, я навіть не думав про це. У пріоритеті був бізнес заради кайфу. Не заради грошей. Коли людина кайфує від того, що робить, мільйони самі прилітають на карту (сміється).

Псевдонім репера, торговий центр у Дубаї та дружина українка: інтерв'ю з молодим мільйонером з Маямі

– І на чому ти злетів?

– На логістиці, транспортні перевезення повітрям і морем. Ти знаєш, я міг би взагалі не працювати, я із забезпеченої сім'ї. Але мені хотілося випробувати себе. Перші пів року я опановував ази в компанії мого дядька, потім став його компаньйоном, а за якийсь час подався у вільне плавання.

– На якому місці у списку "Форбс" ти себе бачиш?

– На яке з часом зароблю, туди й поставлять, я не женуся за рейтингом. Я знаю надзаможних людей, яких у "Форбсі" й близько немає. Тому скажімо, що Ума не женеться за журналом, головне – бути задоволеним собою.

– Коли Умід Бадрутдінов став Умастаром? Це ж, скоріше, музичне, ніж бізнесове.

– А спочатку й була музика, потім різкий поворот у бізнес.

– Чому?

– Колись я жив музикою день і ніч, мав великі плани, але тоді було нелегко просуватися: ані інстаграму, ані майданчиків, куди вночі можна залити трек, а вранці прокинутися зіркою. І я перегорів.

– І потім одразу почав заробляти?

– Яке там (сміється). Мені було важко прощатися із творчістю, відривати від себе живі частини буквально. Років зо два я нічого не робив, а одного разу взяв калькулятор і почав прикидати бізнес-план, підрахував цифри й здивувався, скільки я теоретично можу заробляти. І запалився!

– З музикою тепер зовсім зав'язав?

– Звісно ні, але це вже хобі. Треки я пишу для власного задоволення.

– Ума – зменшене від Умід?

– Моє друге ім'я Ума. Так вийшло, що в школі мене всі називали Ума, а коли я почав займатися репом, прозвали Умастар. Так і залишилося.

– Тебе можна назвати заручником умовностей чи ти з тих, хто задає тренд?

– Друге. Бути заручником точно не мій варіант (сміється).

– Якщо в певний момент ти вирішиш, що бізнес – пройдений етап, яким буде наступний?

– Я вже вирішив інвестувати в нерухомість, переходити на пасивний дохід, потихеньку виходити з усіх великих справ. У мене в пріоритеті сім'я, буду займатися нею і просто жити. Я вважаю, безглуздо витрачати все життя на бізнес.

Псевдонім репера, торговий центр у Дубаї та дружина українка: інтерв'ю з молодим мільйонером з Маямі

– Акула бізнесу – це про тебе? 

– Спочатку був анакондою, а зараз золота рибка (сміється).

– Тебе легко одурити?

– Ні. У мене чуйка на брехню, я її відчуваю за кілометр.

– Отже, довіра для тебе важлива?

– 100 %. Без довіри немає ані бізнесу, ані стосунків.

Довіра – це фундамент успіху, та й усього життя взагалі.

– До яких людям ти ніколи не повернешся спиною?

– Нема таких, абсолютно до будь-якого можу повернутися спиною, все залежить від ситуації.

– Сьогодні ти для всіх незбагненна людина, збуджуєш інтерес, і це зрозуміло. Та публічність передбачає відкритість. Наскільки ти до цього готовий?

– Рівно настільки, наскільки мені буде комфортно. Я довгі роки був у тіні, це перше інтерв'ю, де я стільки про себе розповідаю (сміється). А взагалі, я вважаю, що особисте життя не повинне бути публічним. Недарма кажуть: щастя любить тишу.

– Тому ти дружину не показуєш?

– Вона як найкоштовніший діамант, який ніхто не схоче показувати, кричати про це. Вона в мене є, і це найкрутіше, що зі мною могло статися. Це все, що я скажу про неї, крапка.

– Гаразд, останнє запитання. Яка в тебе освіта?

– Я закінчив юридичну академію, хоча це абсолютно не моя стихія. Я це відчув одразу, але був класний досвід, і я зрозумів: займатися потрібно тим, до чого лежить душа.

– Традиційна освіта чи самоосвіта, що тобі ближче?

– Самоосвіта важливіша, сьогодні тільки такий формат навчання працює. Традиційне частіше закінчується там само, де й почалося, але без результату.

– Тож кращий університет – це життя, так?

– Життя – найкраща школа виживання. Так буде точніше.

  • ТЕГИ
Українцям розповіли, чому не можна зберігати пенсію на банківській картці
Більшість українців отримують пенсії на банківську картку, але не всі знають про те, що кошти на цій картці краще довго не зберігати. Виявляється, що ...
В Україні у пшеничне борошно додаватимуть домішки: навіщо це потрібно
В Україні у пшеничне борошно для населення додаватимуть домішки. Кажуть, це робитимуть задля зміцнення і збереження здоров'я українців. Таким чином хо...
Соломія Вітвіцька заговорила про материнство після гучного розлучення
Соломія Вітвіцька повернулася на роботу після тривалих травневих канікул в Грузії. Телеведуча приходила до тями після розлучення, і вже зараз спокійно...
Черешня та її корисні властивості, про які багато хто не знає
Сезон черешні в Україні вже у розпалі і так хочеться побалувати себе смачною ягодою. Черешня милує око соковитою стиглістю і дратує наші смакові рецеп...
Укрпошта встановить термінали для видачі зарплат і пенсій по всій Україні
Поштовий оператор Укрпошта встановлює в найвіддаленіших населених пунктах країни “термінали останньої надії“, щоб українці могли отримувати свої зарпл...