“Копія сина“: Дмитро Коляденко показав, як виглядав у 19 років

Автор: Анастасия Березовская

Дмитро Коляденко 17 листопада вирішив відсвяткувати День студента, поділившись своєю архівною фотографією. Український артист опублікував фото із випускного в училищі. На знімку 19-річний Діма підкорив фанатів, а також вразив схожістю зі своїм сином Філіпом.

“Копія сина“: Дмитро Коляденко показав, як виглядав у 19 років - today.ua

1990-го року Дмитро Коляденко закінчив Дніпропетровське театральне училище. В особистому обліковому записі в Інстаграм артист опублікував знімок, підписаний: "4-А курс. Випуск 1990 року", супроводивши пост хештегами "День студента 2021", "найкращі роки" та "вітаю". Український хореограф і співак стоїть у першому ряду третім праворуч.

"Копія сина", "Ай да клас", - зазначили шанувальники.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від KolyadenkoDima_official (@kolyadenkodima_official)

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Справді зовнішні подібності з Філіпом Коляденком на обличчя.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Батьком Діма Коляденко став у квітні 1993 року. Сина йому подарувала його перша дружина Олена Шипіцина (Коляденко). У шлюбі з хореографом та засновницею шоу-балету Freedom він пробув до 2002 року. Жінка пішла від артиста, заявивши, що кохає іншого. Міняти прізвище Коляденко не стала, бо вже встигла зарекомендувати себе у шоу-бізнесі. “Копія сина“: Дмитро Коляденко показав, як виглядав у 19 років Після цього Дмитро мав стосунки з Іриною Білик. Він так і не зміг умовити співачку вийти за нього заміж, а через два з половиною роки спільного життя артистка заявила, що любить іншого і пішла. “Копія сина“: Дмитро Коляденко показав, як виглядав у 19 років Син танцюриста, Філіп, закінчив Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професійно займався футболом, а зараз грає на клавішних та співає у гурті Kadnay.

Нагадаємо, Ірина Білик показала, що подарувала Дімі Коляденко на 50-річчя.