Спадок Кернеса: громадянська дружина та її син стали власниками багатомільйонних активів

Автор: Шевченко Лилия

Геннадій Кернес залишив своїй цивільній дружині і пасинку величезний спадок. За найскромнішими підрахунками, Оксана Гайсинська та її син Родіон стали власниками активів в цілому майже на 1,3 мільярда гривень.

Спадок Кернеса: громадянська дружина та її син стали власниками багатомільйонних активів - today.ua

Так, після смерті харківського градоначальника до його цивільної дружини перейшли офісні центри, ресторани, кафе і ТРЦ на території Харкова. 50-річна Оксана Гайсинська володіє ТРЦ «Казковий будинок», що розташований в парку ім. Горького. Площа центру - понад 2000 кв. метра.

В історичній будівлі на площі Павлівській дружині Кернеса належать офісні приміщення. Також Гайсинська є господинею будівель, розташованих за Харківською облрадою і недалеко від пам'ятника Пушкіну, власницею ресторану Nikas, ТРЦ «Комільфо» і контрольного пакета акцій харківського «7-го каналу». Спадок Кернеса: громадянська дружина та її син стали власниками багатомільйонних активів Син Оксани Гайсинської Родіон теж отримав значну частину бізнес-імперії покійного Геннадія Кернеса. До слова, багаторічний мер виховував Родіона як власного сина.

Родіон Гайсинський числиться власником кількох компаній, а також є співвласником десятків фірм, включаючи «Паркінг+». Пасинок Кернеса є господарем 25 гектарів землі та 42 600 кв.м. торгових площ. В основному вони знаходяться на «Центральному» та «Кінному» ринках.

Популярні зараз

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

Юрист пояснив, чому не варто використовувати “Резерв+“ для оновлення даних

В уряді заявили, що новий тариф не електроенергію несправедливий: він має бути вищим

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Спадок Кернеса: громадянська дружина та її син стали власниками багатомільйонних активів Цікаво, що в своїх майнових деклараціях Геннадій Кернес нічого подібного не декларував. Згідно з офіційними даними, екс-мер жив досить скромно, мав лише одну квартиру і номер в одному з готелів Харкова.

Нагадаємо, в кінці січня 2021 року на честь Геннадія Кернеса в Харкові провели масштабний флешмоб.