Один з директорів “Укрзалізниці“ йде у відставку через цькування керівництва підприємства

Автор: Шевченко Лилия

Один з топ-менеджерів «Укрзалізниці», який займав пост директора підприємства з комерційної роботи та логістики, Іраклі Езугбая заявив, що втомився боротися з цькуванням, тому прийняв рішення звільнитися за власним бажанням. Екс-главу грузинської ж/д також не влаштовує надмірно уповільнене реформування УЗ.

Один з директорів “Укрзалізниці“ йде у відставку через цькування керівництва підприємства - today.ua

Іраклі Езугбая під час прес-конференції, що відбулася в четвер, 11 березня, відкрито заявив про цькування керівництва «Укрзалізниці». За словами топ-менеджера, тиск на керівництво УЗ почало переходити «будь-які межі».

«Є певні сили, які не дуже зацікавлені в національному вантажному перевізнику. Звичайно, те, що недоотримує "Укрзалізниця", однозначно отримує хтось інший», - додав чиновник, коментуючи гальмування реформ в УЗ.

Іраклі Езугбая впевнений, що реформування УЗ мало відбутися ще десять років тому, але з якихось причин на сьогоднішній день впровадити реформи в повній мірі так і не вдалося.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 березня: хто зможе платити по 7,7 грн за кубометр

Стали відомі правки до законопроекту про мобілізацію щодо заборони керувати автомобілями

Стрижка-майка стане трендом весни 2024: підходить тонкому волоссю, омолоджує та непомітно відростає

У весняній вишиванці та жакеті без коміра: Олена Зеленська зробила новий вихід у світ

Один з директорів “Укрзалізниці“ йде у відставку через цькування керівництва підприємства Відзначимо, що колишній керівник Грузинської залізниці Іраклі Езугбая був призначений директором з комерційної роботи компанії на початку вересня 2020 року.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На той момент експерти прогнозували, що грузинському топ-менеджеру доведеться непросто на новому робочому місці, оскільки сфера вантажоперевезень УЗ знаходиться в жалюгідному стані.

Нагадаємо, раніше «Укрзалізниця» оголосила про скасування руху поїздів в чотирьох областях України через погіршення епідеміологічної ситуації в регіонах.