Звичайнісінька вода є джерелом здоров'я для людського організму. Вчені з'ясували, яка вода корисніша для здоров'я - холодна або тепла?
Організм людини найбільш позитивно реагує на теплу воду. Дослідження показали, що стакан води температурою трохи вище 36-37 градусів дозволяє розслабити м'язи тіла і заспокоїти нерви, зняти біль і прибрати спазми.
Щоб жирна їжа легше перетравлювалась шлунково-кишковим трактом, необхідно в процесі трапези пити чисту теплу воду. Це також дозволить позбутися від запорів.
Тепла вода натщесерце поліпшує кровообіг і стимулює обмін речовин.
Популярні зараз
У 2025 році у всіх українських школярів буде безкоштовне харчування
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Холодна вода менш корисна і негативно сприймається організмом, якщо людина часто п'є крижану воду, то у неї можуть початися головні болі, з'явитися печія, проблеми зі стравоходом і роздратування кишечника.
Користь холодної води полягає в тому, що на її зігрівання організм витрачає багато енергії, спалюючи при цьому зайві калорії. Однак вчені відзначають, що стимуляція теплою водою обміну речовин дає кращі і більш помітні результати.
Нагадаємо, раніше експерти повідомляли, що в Україні закінчується придатна для пиття прісна вода. Дуже скоро цей найважливіший ресурс доведеться закуповувати за кордоном.