Xiaomi виправить найпоширенішу проблему своїх смартфонів, на яку скаржилися багато років

Автор: Шевченко Лилия

Шанувальники порівняно недорогих, але продуктивних гаджетів Xiaomi отримали відмінну новину. Компанія оголосила, що виправить проблему, яка присутня майже в усіх смартфонах Xiaomi вже багато років.

Xiaomi виправить найпоширенішу проблему своїх смартфонів, на яку скаржилися багато років - today.ua

Власники пристроїв компанії Xiaomi роками скаржаться на некоректну роботу датчиків наближення. Суть роботи датчика полягає в тому, що при наближенні смартфона до вуха він повинен перемикатися на режим очікування. Однак це в смартфонах Xiaomi відбувається далеко не завжди. Під час розмови дисплей несподівано спалахує, а людина може випадково натиснути не потрібну йому клавішу або запустити додаток.

Експерти компанії Xiaomi нарешті вирішили вивчити причини виникнення проблем і дійшли висновку, що в програмному забезпеченні MIUI немає ніяких збоїв, некоректно працює саме датчик наближення.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Xiaomi закуповує дану запчастина у компанії Elliptic Labs, але тепер вирішено змінити постачальників. Датчики наближення в усіх нових моделях смартфонів Xiaomi будуть від компанії Minghao Sensing. Xiaomi виправить найпоширенішу проблему своїх смартфонів, на яку скаржилися багато років У Xiaomi не уточнили, коли саме почнуть встановлювати більш якісні датчики в своїх смартфонах. Зате нагадали, що 15 вересня 2021 року буде проведено перша презентація міжнародних версій смартфонів і планшетів Xiaomi, а також компанія представить проміжну версію програмного забезпечення MIUI 12.5 Enhanced Edition. Поліпшені будуть системи безпеки, пам'ять, збільшиться продуктивність і швидкість обробки даних.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Нагадаємо, Xiaomi запустила оновлення для кількох моделей смартфонів на Android 11.