Потужна магнітна буря наближається до Землі: небезпечний для здоров'я метеошторм триватиме три дні

Автор: Шевченко Лилия

До Землі наближається сильна магнітна буря, дія якої триватиме три дні і тільки після цього піде на спад. Крім того, у другій половині квітня очікується низка менш сильних, але все ж відчутних коливань в магнітному полі нашої планети.

Потужна магнітна буря наближається до Землі: небезпечний для здоров'я метеошторм триватиме три дні - today.ua

Справжній метеошторм, сила якого буде досягати 4 балів, обрушиться на Землю 16 квітня 2021 року. 17 квітня обурення магнітного поля буде піковим, метеорологи оцінюють його в 5 балів. Планетарний індекс, за даними NASA, різко зросте з позначки 5 - відразу до 20.

Магнітна буря триватиме до 19 квітня включно, а потім поступово піде на спад. У цей період не тільки метеозалежні люди, але навіть молоді і здорові можуть відчути напади головного болю, безсоння, апатію і емоційну нестабільність.

Потужна магнітна буря наближається до Землі: небезпечний для здоров'я метеошторм триватиме три дні Досить сильна магнітна буря, силою не менше 4 балів, очікується також 22 квітня, яка триватиме до 25 квітня 2021 р.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Захистити своє здоров'я і самопочуття від коливань в магнітному полі Землі, викликаних ударами сонячного вітру, може кожна людина. Для цього потрібно дотримуватися режиму дня, лягати спати не пізніше 23.00. Вранці робити зарядку або прогулюватися на свіжому повітрі. Уникати важких навантажень в періоди магнітних бур і пити достатню кількість води протягом дня.

Варто відзначити, що не тільки магнітні бурі, але і погодні умови будуть негативно впливати в квітні на самопочуття землян. Метеорологи оприлюднили прогноз погоди до кінця квітня 2021.