Рекордна спека і посуха: прогноз погоди на літо 2021

Автор: Шевченко Лилия

Синоптики розповіли, яка погода встановиться в Україні з приходом літа 2021 року. Особливо несприятливі кліматичні умови очікують жителів і аграріїв степової зони ...

Рекордна спека і посуха: прогноз погоди на літо 2021 - today.ua

За даними синоптиків, літо в поточному році буде рекордно спекотним і посушливим, в степовій зоні через високу середньодобової температури повітря протягом тривалого часу прогнозується передчасне дозрівання ярих сільськогосподарських культур.

Всі три місяці літа 2021 року буде істотно більш спекотними, ніж аналогічний період 2020 го. Кліматологи прогнозують, що спека і низький рівень опадів спричинять за собою зниження рівня води в річках України і низькі врожаї по всій території країни.

Якщо озимі сорти пшениці ще встигнуть дозріти, то врожаї ярих під питанням, оскільки раннє їх дозрівання негативно позначається на якості зерна.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Рекордна спека і посуха: прогноз погоди на літо 2021 У південних областях України у зв'язку з кліматичними змінами будуть гірше плодоносити соя, соняшник і ріпак, зона вирощування цих культур дуже скоро переміститься на північ, впевнені кліматологи.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Негативні також прогнози і для вирощування кукурудзи в Україні, сильна літня спека сприяє швидкому розмноженню комах, які шкодять посадкам кукурудзи.

Нагадаємо, раніше синоптики опублікували прогноз погоди на травень 2021. Після Великодня в Україну прийде чергове похолодання.