В Україні знову вводять дистанційне навчання. Така необхідність виникла через стрімке поширення коронавірусу. На навчання онлайн переходять не всі, а лише деякі регіони. Дитячі садки майже в усіх цих регіонах працюватимуть за звичним графіком.
Перехід у більшості шкіл заплановано з вівторка, 9 березня.
Де будуть навчатися дистанційно
Дистанційне навчання вводять у Львові і всій Львівській області. Там уже з 9 березня перейдуть на навчання онлайн всі навчальні заклади. А вже з 15 числа планують оголосити в школах весняні канікули.
В Ужгороді перейдуть на дистанційне навчання учні 5-11 класів. Молодші класи будуть, як і раніше, відвідувати школу. Навчання онлайн в столиці Закарпаття попередньо триватиме з 9 по 12 березня. В цілому по Закарпаттю дистанційне навчання вже почалося з 2 березня і триватиме до 15 числа. Після цього діти підуть на канікули.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
В Одесі, як і в Ужгороді, вчитимуться онлайн школярі 5-11 класів. Діти з початкових класів можуть відвідувати школу, а можуть і вчитися онлайн. Це буде залежати від бажання батьків. Весняні канікули для всіх там заплановані з 22 по 26 березня.
У Вінниці всіх школярів вже з 9 березня відправляють на дострокові весняні канікули. Правда, відпочинок у них триватиме лише до 15 березня. Тобто, вінницькі діти знову підуть вчитися, коли їхні львівські однолітки тільки відправляться на канікули.
В Івано-Франківській області - найжорсткіші умови. Там уже з 1 березня ввели дистанційне навчання для всіх учнів. Закрито також дитсадки.
У Чернівецькій області перейшла на дистанційне навчання частина навчальних закладів. Не працює також частина дитсадків.
У Житомирі переходять з 9 березня в режим онлайн учні 5-11 класів. Молодша школа буде вчитися стаціонарно.
При цьому вакцинація від коронавірусу, яка вже стартувала в Україні, поки ситуації не рятує. На ранок сьогоднішнього дня було вакциновано менше 16 тисяч українських громадян. Багато українців відмовляються робити щеплення саме індійською вакциною, яка завезена в Україну. У перші дні від початку вакцинації поширилася інформація, що українські медики дружно саботують щеплення. Пізніше цю інформацію спростував глава МОЗ Максим Степанов. Він стверджує, що медики не бачать альтернативи вакцинації і охоче роблять собі щеплення.